Imovinske kartice dužnosnica i dužnosnika

Saborski zastupnici

Boris Miletić (146,4 KB) Giovanni Sponza (143,3 KB) Tulio Demetlika (143,9 KB)

 

Županijski dužnosnici

Valter Flego, istarski župan - Presidente della Regione Istriana (161,7 KB)

 

Gradonačelnici

Boris Miletić, Pula - Pola (146,4 KB) Marko Paliaga, Rovinj - Rovigno (141,3 KB) Loris Peršurić, Poreč - Parenzo (143,2 KB) Valter Glavičić, Labin - Albona (140,3 KB) Renato Krulčić, Pazin (142,5 KB) Anteo Milos, Novigrad-Cittanova (137,4 KB) Siniša Žulić, Buzet (135,1 KB) Klaudio Vitasović, Vodnjan- Dignano (158,2 KB) Fabrizio Vižintin, Buje - Buie (136,1 KB)

 

Zastupnik u Europskom parlamentu

Ivan Jakovčić (268,7 KB)

 

Zamjenice i zamjenici gradonačelnika

Ana Pernić, Buzet (39,3 KB) Zoran Rajković, Labin - Albona (40,3 KB) Sonja Šikanić, Novigrad - Cittanova (41,2 KB) Mirjana Galant, Pazin (40,3 KB) Loris Peršurić, Poreč - Parenzo (42,3 KB) Nadia Štifanić-Dobrilović, Poreč - Parenzo (494,0 KB) Robert Cvek, Pula-Pola (135,7 KB) Elena Puh-Belci, Pula - Pola (137,5 KB) Matija Maurović, Ližnjan - Lisignano (133,7 KB) Enea Codacci, Vodnjan - Dignano (142,5 KB) Dean Perković, Svetvinčenat (133,7 KB) Floriana Bassanese Radin, Umag - Umago (40,7 KB)

 

Načelnice i načelnici općina

Emil Daus, Cerovlje (137,8 KB) Ivan Mijandrušić, Gračišće (148,5 KB) Claudio Stocovaz, Grožnjan - Grisignano (139,9 KB) Enio Jugovac, Kaštelir Labinci - Castellier Santa domenica (144,1 KB) Franko Baxa, Lupoglav (135,1 KB) Dalibor Paus, Barban (140,8 KB) Predrag Pliško, Marčana (142,6 KB) Aleksandar Krt, Oprtalj-Portole (147,7 KB) Ivan Franković, Pićan (172,0 KB) Glorija Paliska, Raša (135,5 KB) Marko Ljubešić, Sveti Lovreč (138,3 KB) Gianvlado Klarić, Sveta nedelja (139,7 KB) Marko Ravnić, Ližnjan - Lisignano (133,3 KB) Nivio Stojnić, Tar Vabriga (145,6 KB) Ivan Gerometta, Vrsar - Orsera (133,0 KB)

 

Zamjenice i zamjenici načelnica i načelnika općina

Cristian Bissi, Bale - Valle (35,9 KB) Sanja Biloslav, Grožnjan - Grisignano (36,0 KB) Vlado Lakošeljac, Karojba (40,5 KB) Mirela Gašparini, Kaštelir Labinci - Castellier Santa domenica (37,7 KB) Melita Čohilj, Lupoglav (39,7 KB) Ferucio Radolović, Marčana (42,2 KB) Roberta Kalčić, Oprtalj - Portole (40,1 KB) Neven Vretenar, Pićan (39,5 KB) Alen Doblanović, Svetivinčenat (40,9 KB) Nenad Radičanin, Sveta nedelja (41,5 KB) Sanja Žužić, Tar Vabriga - Torre Abrega (41,0 KB) Zoran Kalčić, Vrsar - Orsera (36,8 KB) Alen Damijanić, Žminj (41,1 KB)